علیشیری در بازدید از پروژه سیتی سنتر اصفهان:اجرای این پروژه موجب اشتغالزایی برای 7000 نفر از هموطنان شده است

علیشیری در بازدید از پروژه سیتی سنتر اصفهان:اجرای این پروژه موجب اشتغالزایی برای 7000 نفر از هموطنان شده است
بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی بازدید از پروژه های سرمایه گذاری استان اصفهان را آغاز کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، علیشیری درحاشیه بازدید از مجموعه سیتی سنتر اصفهان گفت: این پروژه موجب اشتغالزایی برای 7000 نفر از هموطنان شده است و شرکت مجری پروژه با بهره‌گیری از کارشناسان و سرمایه گذاری داخلی و خارجی اقدام به احداث بزرگترین، مجهزترین و مدرنترین مجتمع گردشگری، تفریحی و تجاری ایران به نام اصفهان سیتی سنتر کرده است.

در ادامه این بازدید، صرامی مدیر این پروژه گفت: سیتی سنتر اصفهان دارای 5 طبقه شامل طبقات تجاری، سینما با آخرین تکنولوژی روز دنیا (zmax)، شهر بازی سرپوشیده و هایپر مارکت بهمراه 2 طبقه پارکینگ سرپوشیده با ظرفیت 5500 دستگاه خودرو می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: در کنار این مجموعه، هتل 5 ستاره و مجللی با کلیه امکانات و استانداردهای بین المللی ه و با مدرن ترین معماری روز دنیا احداث و به محوطه اصلی مجتمع متصل می گردد.

لازم به ذکر است در این نشست مدیران سازمان سرمایه گذاری، رئیس سازمان امور اقتصادی دارایی اصفهان و نماینده نیروی انتظامی در مرکز خدمات سرمایه گذاری نیز رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران را همراهی می کردند.

۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP