مرکز خدمات سرمایه گذاری استان فارس افتتاح شد

مرکز خدمات سرمایه گذاری استان فارس افتتاح شد
همزمان با دهه شکوهمند فجر انقلاب اسلامی، مرکز خدمات سرمایه گذاری استان فارس با حضور علیشیری، معاون وزیرامور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران افتتاح گردید.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از سازمان امور اقتصادی و دارایی استان فارس، مسئولیت امور اداری و اجرایی این مرکز بعهده سازمان امور اقتصادی و دارایی استان فارس می‌باشد و نمایندگان تام الاختیار 20 دستگاه اجرایی مرتبط با امور سرمایه‌گذاری به صورت رابط یا مستقر در مرکز فعالیت می‌نمایند.

براساس این گزارش علیشیری که به اتفاق تعدادی از مدیران و کارشناسان سازمان سرمایه‌گذاری به شیراز سفر کرده بود، از چندین پروژه سرمایه گذاری خارجی استان از جمله شرکت دشت مرغاب، نیروگاه گازی فارس (بزرگترین پروژه سرمایه گذاری خارجی استان) و مجتمع تفریحی تجاری خلیج فارس بازدید نمود و از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه ها قرار گرفت.

این گزارش در پایان حاکی است : در جلسه‌ای که با حضور متولیان پروژه های سرمایه‌گذاری خارجی استان در محل مرکز خدمات، سرمایه‌گذاری استان فارس تشکیل گردید مسائل و مشکلات پروژه‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با حضور علیشیری و محمد حسین مبشری، نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان، تصمیماتی در جهت رفع موانع موجود اتخاذ گردید.

۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۴:۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP