علیشیری: وظیفه مدیران آسان سازی مسیر کسب و کار بنگاههای اقتصادی کشور است

علیشیری: وظیفه مدیران آسان سازی مسیر کسب و کار بنگاههای اقتصادی کشور است
بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری در حاشیه بازدید از طرحهای سرمایه گذاری استان خوزستان گفت: رشادتهای مردم شریف استان خوزستان در طول 8 سال دفاع مقدس مثال زدنی است.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران علیشیری در ادامه افزود: دولت اهتمام دارد دوره رشد اقتصادی ،دوره رشد شتابان نقش دولت درحمایت از مدیران کارآفرین و تغییردر کارکردها ونگرشها است.

 

وی در عین حال تصریح کرد: وظیفه مدیران آسان سازی مسیر کسب و کار بنگاههای اقتصادی کشور است .

 

علیشیری در ادامه در جریان بازدید از پتروشیمی رازی که در فرآیند خصوصی سازی به بخش خصوصی و سرمایه گذاران خارجی واگذار شده است، گفت: با ورود سرمایه گذار خارجی به این پروژه ظرفیت تولید و صادرات همزمان افزایش یافته است که در نتیجه آن سوددهی این مجتمع نیز افزایش یافته است.

 

 

مدیرعامل شرکت پتروشیمی رازی افزود: این واحد تولیدی با کمترین نیروی انسانی خارجی، بیشترین تولید آمونیاک و اوره را در سطح کشور داشته است.

 

وی تصریح کرد: 75 درصد درآمد این شرکت از صادرات محصولات تأمین می شود ومیزان فروش آن بالغ بر 600 میلیارد تومان بوده است.

 

به گزارش خبرنگار ما در ادامه این بازدید جلسه ای با حضور مدعوین، مدیران سازمان سرمایه گذاری معاون برنامه ریزی استانداری، رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان و مدیران دستگاههای اجرایی برای بررسی و رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار شد.

 

 

 

۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۷:۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP