آمادگی سرمایه گذاران خارجی برای مشارکت در ساخت نمایشگاه پرند

آمادگی سرمایه گذاران خارجی برای مشارکت در ساخت نمایشگاه پرند
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ازآمادگی سرمایه‌گذاران خارجی برای حضور در ساخت سایت نمایشگاهی پرند خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران ، ' کاظم اکبرپور' گفت: مرحله اول تفاهم‌نامه که در آن به چارچوب‌های کلی مطالعات و احداث پرداخته شده، به زودی با محوریت بخش خصوصی تا پایان امسال منعقد می‌شود.

نمایشگاه بین‌المللی پرند با مساحتی بالغ بر ۲۱۲ هکتار در راستای تامین نیازهای اقتصادی و تجاری کشور و افزایش سرانه نمایشگاهی در منطقه پرند تهران در حال احداث است .

اکبرپور همچنین گفت:تشکیل کنسرسیومی با محوریت بخش خصوصی در دستور کار قرار گرفته و بر همین اساس نیز جلسات متعددی با بخش‌ خصوصی مشتمل از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی از مذاکره با سرمایه‌گذاران آلمانی خبر داد و افزود: البته کشورهای مختلفی آمادگی خود را اعلام کرده‌اند که پیش‌بینی می‌شود قراردادی با سرمایه‌گذار آلمانی تا پیش از پایان سال منعقد شود.

وی با اشاره به برگزاری 60 نمایشگاه داخلی و 15 نمایشگاه خارجی در سال‌جاری گفت : براساس پایش‌های صورت گرفته طی دوره‌های زمانی هر سه ماه یکبار، تمامی هدف‌گذاری‌های صورت گرفته در این بخش محقق شده است.

اکبرپور در مورد هدف‌گذاری صورت گرفته برای سال آینده نیز گفت: برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و کوچک با مخاطبان خاص خود که از کیفیت بالاتری برخوردار هستند، در دستور کار شرکت قرار دارد.

**مبادله قرارداد برای تحویل زمین اکسپ‍و میلان

این مقام مسئول درباره اکسپو میلان نیز با بیان این جمله که در حال مذاکره برای تحویل زمین هستیم، گفت: مقدمات کار برای تحویل زمین آغاز شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: مبادله قرارداد برای تحویل زمین تا پیش از پایان امسال صورت گرفته و عملیات احداث از ابتدای سال آینده آغاز شود.

۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۵:۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP