اوشانی خبر داد : آغاز ثبت نام بورسیه آموزشی طرح کلمبو برای تحصیل در دانشگاه مالزی

اوشانی  خبر داد :  آغاز ثبت نام بورسیه آموزشی طرح کلمبو برای تحصیل در دانشگاه مالزی
سعید خانی اوشانی مدیر کل دفتر وامها،مجامع و موسسات بین المللی سازمان سرمایه گذاری اظهار داشت: دبیرخانه طرح کلمبو در نظر دارد با مشارکت دانشگاه USM مالزی ، بورسیه آموزشی مقطع کارشناسی ارشد به مدت هیجده ماه در رشته های سیاستگذاری عمومی ،مدیریت عمومی ،مدیریت اقتصادی ،کار اجتماعی ،علوم اجتماعی در جوامع اسلامی ومدیریت توسعه از سپتامبر سال 2012 در کشور مالزی برگزار نماید.

 

 

سعید خانی اوشانی مدیر کل  دفتر وامها،مجامع و موسسات بین المللی  سازمان سرمایه گذاری اظهار داشت: دبیرخانه طرح کلمبو در نظر دارد با مشارکت دانشگاه USM  مالزی ، بورسیه آموزشی مقطع کارشناسی ارشد به مدت هیجده ماه  در رشته های سیاستگذاری عمومی ،مدیریت عمومی ،مدیریت اقتصادی ،کار اجتماعی ،علوم اجتماعی در جوامع اسلامی ومدیریت توسعه از سپتامبر سال  2012 در کشور  مالزی برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، اوشانی در ادامه افزود : بر اساس این گزارش داوطلبین باید  دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و مدرک معتبر زبان انگلیسی (تافل – با حداقل امتیاز 570 و یا IELTS با حداقل نمره 6) باشند.

این گزارش در ادامه می افزاید، دستگاههای دولتی یا فرد متقاضی باید در هزینه ارائه پایان‌نامه و کمک هزینه تحصیلی ماهانه برای دوره تحصیلی متقاضیان (هشت هزار دلار برای مجموع دوره هیجده  ماهه) مشارکت نمایند.

وی در عین حال تصریح کرد : کلیه هزینه‌های مربوط به خانواده متقاضیان بر عهده ایشان بوده و مبلغی در این خصوص پرداخت نخواهد گردید.

لازم به ذکر است  با توجه به مهلت کوتاه اعلام شده از سوی دبیرخانه طرح کلمبو متقاضیان ضمن مراجعه به سایت دبیرخانه کلمبو به نشانی www.colombo-plan.org   و سایت دانشگاه به نشانی www.USM.MY ، باید به همراه مدارک تکمیل شده و دو نسخه اصل فرمهای تقاضانامه ‌ برای هر دوره حداکثر تا تاریخ 10/2/1391 برای هر دوره به دفتر وامها، مجامع و موسسات بین المللی مستقر در سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران معرفی گردند.
 

 

۱۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP