در دیدار وزیر اقتصاد با رییس جمهور سودان تاکید شد: توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران و خارطوم

در دیدار وزیر اقتصاد با رییس جمهور سودان تاکید شد: توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران و خارطوم
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی با عمر حسن البشیر رییس جمهور سودان دیدار و بر توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران و خارطوم تاکید کرد.

 

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به صدور خدمات فنی و مهندسی ایران به سایر کشورها ، استفاده از ظرفیتهای اقتصادی دو کشور برای دستیابی به بازارهای بزرگ جهانی را ضروری دانست و بر ترغیب بیشتر بخش‌های خصوصی دو کشور برای مشارکت در فعالیت‌های تجاری و اقتصادی برای ارتقای همکاریهای میان دو کشور تاکید کرد.

حسینی در پایان وظیفه حاکمیتی دو دولت را فراهم کردن بسترها و ترتیبات اجرایی لازم برای فعالیت بخش خصوصی دو کشور دانست و اظهار امیدواری کرد حجم همکارهای اقتصادی ، تجاری و سرمایه گذاری دو کشور ارتقاء یابد.

عمر حسن البشیر رییس جمهور سودان  در ادامه چشم انداز روابط سودان  را با ملت دوست و برادر ایران را مثبت و رو به جلو ارزیابی کرد و توسعه و تعمیق این روابط در کلیه زمینه ها  را برای دو کشور خواستار شد.

 

 

۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP