وزیر اقتصاد در دیدار با رییس بانک توسعه اسلامی خواستار شد :افزایش خطوط اعتباری به نفع صنایع تولیدی و بانکهای عامل کشور

وزیر اقتصاد در دیدار  با رییس بانک توسعه اسلامی خواستار شد :افزایش خطوط اعتباری به نفع صنایع تولیدی و بانکهای عامل کشور
در حاشیه برگزاری سی و هفتمین اجلاس سالانه بانک توسعه اسلامی، سید شمس الدین حسینی، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان با احمد محمد علی رئیس گروه بانک توسعه اسلامی ملاقات کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران  در این دیدار حسینی ضمن ابراز قدردانی از برگزاری سی و هفتمین اجلاس بانک توسعه اسلامی خواهان تسریع در نهایی نمودن برنامه های همکاری 4 ساله بانک توسعه اسلامی با  کشورمان شد.

بر اساس این گزارش وزیر امور اقتصادی ودارایی ضمن ابراز علاقه بانک ها و موسسات مالی کشورمان جهت انجام همکاری های مالی با بانک توسعه اسلامی، از بانک مذکور  درخواست کرد تا خطوط اعتباری به نفع صنایع تولیدی و بانکهای عامل کشور افزایش یابد.

این گزارش در ادامه می افزاید : وزیر اقتصاد کشورمان از بانک توسعه اسلامی خواست تا در جهت توسعه همکاری شرکت اسلامی توسعه برای بخش خصوصی (ICD) جهت ارتقای همکاریهای آن شرکت برای بخش خصوصی کشور در تامین مالی پروژه های داخلی همکاری نماید.

لازم به ذکر است در پایان این دیدار احمد محمد علی ضمن ابراز خرسندی از سطح همکاری های فی ما بین بانک توسعه اسلامی و جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود تا علاوه بر در نظر داشتن موارد فوق، رایزنی های لازم در زمینه تسریع در  پروژه ها و اعتبارات مصوب توسط آن بانک صورت پذیرد.

۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۷:۵۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP