بزرگترین مرکز خرید ایران در مجتمع بزرگ خلیج فارس شیراز افتتاح شد

بزرگترین مرکز خرید ایران در مجتمع بزرگ خلیج فارس شیراز افتتاح شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از روابط عمومی سازمان امور اقتصادی و دارایی فارس، هایپر استار شیراز ، واقع در مجموعه بزرگ خلیج فارس با حضور مقامات استانی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی پروژه افتتاح شد.

اشتغال زایی  1200 نفری  هایپر استار شیراز

بر اساس این گزارش ،هایپر استار شیراز، دومین شعبه از هایپر استارهای ایران می باشد و در این مرکز خرید، 50 هزار قلم کالا به خریداران عرضه خواهد شد که کلیه کالاها از 10درصد تخفیف برخوردارند و راه اندازی این مجموعه زمینه اشتغال 1200 نفر را فراهم نموده است.
معاون امور عمرانی استانداری فارس در مراسم افتتاحیه ، ضمن تشکر از کلیه دستگاههای اجرایی استان که در ساخت این مجموعه همکاری نمودند، بر حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران  داخلی و خارجی تاکید و از کلیه متقاضیان سرمایه گذاری خواست که درصورت عدم دریافت پاسخ از دستگاههای مربوطه، به مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مراجعه نمایند.

سرمایه گذار پروژه نیز  طی سخنانی از تلاشهای بهروز علیشیری ، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و مبشری رییس سازمان امور اقتصادی و دارایی فارس در جهت رفع موانع و مشکلات پروژه ، قدردانی نمود.
گفتنی است ساخت مجموعه بزرگ تجاری تفریحی خلیج فارس شیراز که بعنوان بزرگترین مرکز خرید یکپارچه جهان و بزرگترین مرکز تفریحی خاورمیانه مطرح است مراحل پایانی خود را طی می کند و افتتاح فاز دوم آن در خرداد ماه سال جاری همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و فاز سوم و آخر آن با تکمیل هتل مجموعه، کلید خواهد خورد.

به گزارش خبرنگار ما ، این مجتمع تفریحی، تجاری و فرهنگی با حدود 500,000 متر مربع زیربنا از سال 84 توسط شرکت مجموعه های تجاری ستاره و با مشارکت 49 درصدی سرمایه گذار خارجی در حال احداث است و متکی بر آخرین تکنولوژی معماری ایرانی استوار می باشد .

۲۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۸:۰۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP