در حاشیه اجلاس بانک جهانی در واشنگتن تاکید شد:گسترش همکاری های دو جانبه ایران و سریلانکا

در حاشیه اجلاس بانک جهانی در واشنگتن تاکید شد:گسترش همکاری های دو جانبه ایران و سریلانکا
وزرای اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و سریلانکا در حاشیه اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین المللی پول بر گسترش همکاری های دو جانبه تاکید کردند.

 
به گزارش  روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) ، در این نشست طرفین ضمن اشاره به روابط دیرینه دو کشور در عرصه اقتصادی به ارزیابی آخرین وضعیت مناسبات دو جانبه پرداختند.

بر اساس این گزارش، وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران در این نشست با تاکید بر اهمیت روابط دو جانبه، خواستار تقویت مناسبات اقتصادی به ویژه بخش خصوصی دو کشور شد و از همتای سریلانکایی خود خواست که این موضوع به صورت جدی از سوی طرفین پی گیری شود.

سید شمس الدین حسینی  در ادامه با اشاره به برخی از پروژه های جاری مشترک بین شرکت های ایرانی و سریلانکایی، آمادگی شرکت های کشورمان را برای حضور موثر تر در پروژه های زیربنایی آن کشور اعلام کرد.

در پایان وزیر سریلانکایی نیز ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط کشورمان در سریلانکا، از افزایش سطح همکاری ها در زمینه خدمات فنی مهندسی با توجه به ظرفیت بالای شرکت های ایرانی استقبال کرده و خواستار مشارکت بیشتر شرکت های ایرانی در کشور متبوعش شد.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP