دعوت از شرکتهای ایرانی برای حضور در نمایشگاه 'ساخت ایران'در لبنان

دعوت از شرکتهای ایرانی برای حضور در نمایشگاه 'ساخت ایران'در لبنان
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا ،وابسته بازرگانی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت از بنگاه های تولیدی و شرکت های تجاری و صادراتی ایران دعوت کرد تا در نمایشگاه 'ساخت ایران' که 24 تا 27 خرداد ماه امسال در محل نمایشگاه های بین المللی بیروت(BIEL) برگزار می شود، حضور یابند.
  
 
'عباس عبدالخانی' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در بیروت اعلام کرد: با حمایت و پشتیانی سازمان توسعه تجارت ایران و سفارت ایران در بیروت، به منظور توسعه و ارتقای سطح روابط اقتصادی و تجاری جمهوری اسلامی ایران و لبنان و همچنین معرفی توانمندی های ایران، قرار است نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با عنوان 'ساخت ایران' اواخر خردادماه 1391 در بیروت برگزار شود.
وی ادامه داد: ما با توجه به حجم بازار بیش از 20 میلیارد دلاری لبنان از یک طرف و وجود 16 میلیون نفر لبنانی الاصل در سراسر جهان از جمله قاره آفریقا و منطقه آمریکای لاتین، حضور و مشارکت فعال در این نمایشگاه را به بنگاه های تولیدی و شرکتهای تجاری و صادراتی کشورمان توصیه می کنیم.
وابسته بازرگانی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت، برخورداری از زیر ساخت ها و بسترهای مناسب توسعه، روابط تجاری از جمله امضای 30 موافقتنامه و تفاهم نامه بین دو کشور طی دو سال گذشته را از مزیت های روابط تجاری دو کشور دانست.
او وجود خطوط حمل ونقل زمینی، دریایی و هوایی، شعبات بانکی ایرانی، سهولت اخذ ویزای رایگان برای اتباع ایرانی در مرزهای ورودی لبنان برای سفر به این کشور و نیز وجود خط هواپیمایی منظم چهار بار در هفته در مسیرهای تهران- بیروت، علاقه مندی و تمایل قلبی اکثریت مردم لبنان به ایران را از دیگر مهمترین مزیت ها و نقاط قوت گسترش حجم تجارت ایران و لبنان برشمرد.
وی خاطرنشان کرد که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، قرار است طی چهار روز برپایی نمایشگاه مورد اشاره بیش از 20 هزار نفر از تجار، بازرگانان و وارد کنندگان لبنانی از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند.
عبدالخانی در پایان گفت: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این نمایشگاه با مجری معرفی شده از سوی سازمان توسعه تجارت ایران(شرکت پارس پگاه تجارت) به شماره تلفن های 44050820 و 44050963 تماس بگیرند.
 
۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP