با حضور وزیر اقتصاد: بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی و سرمایه‌گذاری خاورمیانه 19 اردیبهشت در تهران آغاز به‌کار می‌کند

با حضور وزیر اقتصاد: بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی و سرمایه‌گذاری خاورمیانه 19 اردیبهشت در تهران آغاز به‌کار می‌کند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از سنا ،رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه 19 اردیبهشت جاری با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل دائم نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به‌کار می‌کند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، دکتر علی صالح آبادی روز سه شنبه در سی و یکمین نشست مطبوعاتی خود با رسانه ها با بیان مطلب فوق افزود : تاکنون حضور 251 شرکت در این نمایشگاه قطعی شده است تا شاهد رشد 65 درصدی در تعداد مشارکت کنندگان باشیم.

وی با بیان اینکه 13 نهاد و کشور خارجی در ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضور خواهند داشت، گفت : این نمایشگاه با 80 درصد افزایش فضای نمایشگاهی (24 هزار متر مربع) به مدت چهار روز در تهران برگزار خواهد شد که امیدواریم میزبان شایسته ای برای مشارکت کنندگان داخلی و خارجی باشیم.

سخنگوی سازمان بورس خاطر نشان کرد : چهارمین دوره آموزش بین‌المللی بازار سرمایه اسلامی نیز با حضور مدیران ارشد مالی 11 کشور (عربستان، مالزی، افغانستان، بنگلادش، هند، اندونزی، عمان، پاکستان، سوریه، ترکیه و سودان) در روزهای 17 تا 20 اردیبهشت ماه در تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه 27 فرد خارجی در این دوره آموزشی حضور خواهند داشت، تصریح کرد : آخرین دستاوردهای کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار برای آنان تشریح خواهد شد.

ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی خاورمیانه و یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت مالی در جهان در روزهای 19 تا 22 اردیبهشت ماه جاری، توسط سازمان بورس و اوراق بهادار و با مشارکت سایر دست‌اندرکاران بازار سرمایه، بازار پول و بیمه کشور، در محل دائم نمایشگاه‌های بین‌المللی تهـران برگزار می‌شود.

همچنین همزمان با برپایی این نمایشگاه، چهارمین دوره بین المللی بازار سرمایه اسلامی با مشارکت سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک توسعه اسلامی و دومین نمایشگاه بین المللی کاریکاتورهای آموزشی بورس برگزار خواهد شد.

 

 

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP