وزیر صنعت ، معدن و تجارت :اشتغال پایدار دستاورد حمایت از تولید ملی

وزیر صنعت ، معدن و تجارت :اشتغال پایدار دستاورد حمایت از تولید ملی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا ،وزیر صنعت، معدن و تجارت معتقد است: حمایت از تولید ملی سبب توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در کشور می‌شود.
  
 
به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، ' مهدی غضنفری ' با بیان اینکه باید از دریچه تولید به اشتغال نگاه کرد چرا که با تولید استوار می توان اشتغال پایدار داشت، افزود: در صورتی تولید استحکام و رونق بیشتری پیدا می کند که شادابی و اشتغال بیش از پیش وارد جامعه شود.
وی ارتقا تولید را برای کشور ضروری دانست و افزود: در جامعه‌ای که نیازمند اشتغال پایدار است، باید سرمایه گذاری ها به سمت ‌تولید پایدار و جلب آنها جهت داده شود.
غضنفری با بیان اینکه حمایت از کار و سرمایه ایرانی به سرمایه گذاری نیاز دارد، افزود: شناسایی تولید داخلی به عنوان ارزش اسلامی و ملی، ترویج و تقویت فرهنگ کار، تولید، کار‌آفرینی، ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار، بهبود محیط کسب و کار و ارتقای شاخص‌های آن و ایجاد نظام جامع اطلاعات بازار کار از جمله موضوعات مرتبط با وظایف وزارت صنعت است که مسیر حرکت این وزارتخانه را در حوزه بازار کار ترسیم می کند.
وزیر صنعت ، معدن و تجارت با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: حضرت آیت ا..خامنه ای ، ایجاد وضعیت رقابتی، ارتقای کیفیت و کاهش قیمت تمام شده تولیدات داخلی را از الزامات تقویت تولید ملی دانستند.
وی گفت: رهبر فرزانه انقلاب، سیاست‌گذاری تولید محور، فرهنگ‌سازی برای مصرف تولید داخلی و نوسازی و ابتکار در ماشین آلات، محصولات و مدیریت‌ها را از ضروریات حمایت از تولید ملی خواندند. بنابراین برای حمایت از تولید داخلی باید هر کدام از دستگاه‌ها تکالیف خود را انجام دهند.
غضنفری با اشاره به اینکه حمایت از تولید وظیفه همگان است ، افزود: کاهش قیمت تمام شده، بهبود کیفیت محصولات و بهبود خدمات پس از فروش منجر به بهبود فضای کار و سرمایه و تولید می شود.
 
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۳:۱۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP