دوره های آموزشی طرح کلمبو در چارچوب طرح همکاریهای فنی TCS هند برای کارکنان دولت

طرح کلمبو در نظر دارددر چارچوب برنامه TCS دوره های آموزشی در رشته های متنوع شامل زبان انگلیسی، امور اداری، مدیریت و .... با مشارکت وزارت امور خارجه هند در سال 2012 در کشور هندوستان  برگزار نماید . این دوره ها صرفا توسط وزارت امور خارجه هند به کشورهای عضو اطلاع رسانی میشود و مسئولیت داوطلبین و تهیه مقدمات منحصرا بر عهده وزارت امور خارجه هند میباشد.  لیست کامل دوره ها، شرح جزییات و تاریخ برگزاری و شرایط استفاده کنندگان بشرح زیر میباشد. دستگاههای اجرایی جهت استفاده از دوره های مذکور میتوانند راسا  نسبت به انتخاب دوره و معرفی داوطب بطور مستقیم به سفارت هند در تهران اقدام نمایند.
ضمنا با توحه به اینکه در این طرح که بعنوان طرح همکاریهای فنی دولت  هند برگزار میگردد صرفا اطلاع رسانی بر عهده این سازمان بوده و از طریق طرح کلمبو و مرجعیت ملی اقدام نمیگردد،  بدیهی است رعایت ضوابط و مقررات داخلی و بین المللی،رعایت قوانین و مقررات موجود در سایت این سازمان در خصوص شرایط و اولویت  استفاده و مشخصات عمومی داوطلبین،  حضور نمایندگان شایسته و حائز شرایط و مسلط به زبان انگلیسی، اخذ کلیه مجوزهای داخلی و طی کلیه مراحل بر عهده  داوطلبین و امور بین الملل سازمانها و ارگانهای دولتی معرفی کننده بوده و این اطلاعیه صرفا به منظور اطلاع رسانی به دستگاههای اجرایی میباشد. 

دانلود

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۴:۰۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP