اوشانی خبر داد : اعطای جوایز بانک توسعه اسلامی با موضوع"زنان، ‌محیط زیست و توسعه پایدار"

اوشانی خبر داد : اعطای جوایز بانک توسعه اسلامی  با موضوع"زنان، ‌محیط زیست و توسعه پایدار"
سعید خانی اوشانی مدیرکل دفتر وامها، مجامع و موسسات بین‌المللی از اعطای جوایز بانک توسعه اسلامی با موضوع "زنان، ‌محیط زیست و توسعه پایدار" خبر داد.


 اوشانی در ادامه افزود : بانک توسعه اسلامی در نظر دارد به منظور شناسایی و ارج نهادن به مشارکتهای فردی زنان و همچنین سازمانهای حامی فعالیت بانوان در عرصه‌ محیط زیست و به منظور بهبود و گسترش نقش بانوان در حیطه توسعه پایدار کشورهای عضو بانک با تمرکز بر محیط زیست و فعالیتهای زیست محیطی، دو جایزه نقدی به ترتیب به ارزش پنجاه هزار دلار (50000 دلار) به یک یا گروهی از  بانوان و همچنین مبلغ یکصد هزار دلار (100000 دلار) به سازمانهای مدافع و مرتبط با توسعه نقش زنان در حوزه محیط زیست اعطاء نماید. 

 وی در عین حال خاطر نشان کرد : موضوع جایزه سال آتی بانک توسعه اسلامی، " زنان،‌ محیط زیست و توسعه پایدار" تعیین شده است.
به گفته وی ، این رقابت به منظور تشویق افراد و موسسات حامی بانوان در حوزه‌های توسعه‌ زیست محیطی، هماهنگی رشد اقتصادی و فعالیتهای زیربنایی و توسعه‌ای با حفظ و توسعه محیط زیست، جلوگیری از تخریبهای زیست محیطی، ‌حفاظت از منابع ملی و طبیعی، مدیریت ریسک در بخشهای تغییرات آب و هوایی، دستیابی به آب و هوای پاک و رعایت استاندارهای توسعه‌ای بین‌المللی از سوی بانوان فعال و تصمیم‌گیر در توسعه کشورهای عضو ایجاد گردیده است.

بر اساس این گزارش ،اطلاعات کامل جایزه مذکور، نحوه پذیرش متقاضیان در دو بخش حقیقی و حقوقی و همچنین شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبین جهت ارسال مستندات  و سایر اطلاعات تکمیلی در سایت بانک توسعه اسلامی به نشانیWWW.ISDB.ORG  در دسترس می‌باشد.
شایان ذکر است، جوایز پذیرفته‌شدگان در خلال سی و هشتمین اجلاس سالانه هیات عامل بانک توسعه اسلامی در سال آتی به برندگان اعطاء خواهد شد.

 به گزارش خبرنگار ما ،موسسه یا افراد واجد شرایط دریافت جوایز مذکور می‌بایست نسبت به ارسال فرمهای تکمیل شده حداکثر تا تاریخ 31/5/1391 به دفتر وامها، مجامع و موسسات بین‌المللی سازمان  سرمایه گذاری اقدام نمایند.

          شایان ذکر است، سال گذشته خانم مقیمی، از فعالان امور زنان در حوزه کارآفرینی اتاق بازرگانی و صنایع ، معادن و کشاورزی ایران  به طور مشترک با کار آفرینی از کشور بنگلادش برنده جایزه گردیدند.

 

۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۴:۴۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP