تقدیر رییس کل سازمان سرمایه گذاری از رسانه های کشور

تقدیر رییس کل سازمان سرمایه گذاری از رسانه های کشور
بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با ارسال متن رسمی از تلاشها ، فعالیت ها و خدمات رسانه ها ی کشور برای پوشش مناسب خبری گزارش جهانی سرمایه گزاری مستقیم خارجی در سال 2012 وهمچنین بازتاب دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در جذب سرمایه گزاری خارجی تقدیر و تجلیل کرد.

به گزارش  روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، پس از بررسی نحوه و کیفیت بازتاب خبری همایش گزارش جهانی سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سال 2012 رسانه های کشور براساس شاخص هایی نظیر صفحه بندی و نوع چیدمان خبر، حجم مطالب،‌تعداد دفعات پوشش و رویکردهای خبری، ارزیابی و در اولویت نخست وبعدی  تقسیم بندی گردیدند.
بر این اساس رسانه های دارای رتبه نخست با ارسال نامه رسمی و لوح سپاس ویژه تقدیر شد و از بقیه رسانه ها مکتوب هم با ارسال نامه رسمی تقدیر بعمل آمد.

 دکتربهروزعلیشیری با ارسال پیام به مدیران رسانه ها  آورده است:

بدینوسیله لازم می‌دانم مراتب سپاس و قدرشناسی خویش و همکارانم را از پوشش مناسب خبری گزارش جهانی سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی  در سال 2012 و همچنین بازتاب دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در جذب سرمایه‌گذاری خارجی  در کشور، خدمت حضرتعالی و همکاران محترم آن روزنامه ابراز و اعلام نمایم. بدون تردید بخش عمده‌ایی از دستاوردهای حاصله مرهون تلاش ها، درک و موقعیت سنجی صحیح و مناسب اصحاب محترم رسانه ایی کشور بویژه آن رسانه محترم می‌باشد.

معرفی دستاوردها، ارائه مزیت‌ها و فرصت‌های اقتصادی کشور به مخاطبان ملی و بین‌المللی از جمله مؤلفه‌های تعیین کننده‌ایی است که نقش تعیین کننده و اثرات ماندگار به مثابه مکمل اقدامات دستگاه‌های اجرایی کشور و بنگاه‌های بخش عمومی و خصوصی برای جلب و جذب سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی داشته است.

 توفیق روز افزون حضرتعالی  و همکاران محترم را از اذت اقدس احدیت خواستارم.
بهروز علیشیری
معاون وزیر و رییس کل سازمان سرمایه‌گذاری


 

۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۵:۴۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP