بانک مرکزی بخشنامه جدید ارزی ابلاغ کرد

بانک مرکزی بخشنامه جدید ارزی ابلاغ کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل ایرنا،بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بخشنامه جدید ارزی خود را با توجه به توافقات به عمل آمده با وزارت صنعت، معدن و تجارت به مدیریت امور بین الملل شبکه بانکی کشور اعلام کرد.
  
 
به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از بانک مرکزی، برای کلیه ثبت سفارش هایی که قبل از تاریخ 18 تیر ماه 91 توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صادرشده و تاکنون تعیین گروه (اولویت) نگردیده ، باید جهت تعیین گروه کالایی(اولویت بندی) به این وزارتخانه مراجعه شود.
براساس این اطلاعیه ، تمامی ثبت سفارش هایی که از 18 تیر ماه 91 تا دوم مرداد ماه 91 توسط وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت صادر و گروه کالایی (‌اولویت بندی) آنها اول تا پنجم می باشد ، ‌از سوی بانک مرکزی قابل پذیرش بوده و نیازی به مراجعه متقاضی به وزارت صنعت جهت تعیین گروه (اولویت) نمی باشد .
درمواردی که نیاز به کنترل اصالت اوراق ثبت سفارش به لحاظ گروه کالایی (اولویت بندی) می باشد، بانک مذکور می تواند به سامانه پرتال ارزی مراجعه کند.
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP