به‌رغم مخالفت‌های مردمی :فروشگاه زنجیره‌ای وال مارت آمریکا در هند شعبه می‌زند

به‌رغم مخالفت‌های مردمی :فروشگاه زنجیره‌ای وال مارت آمریکا در هند شعبه می‌زند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از خبرگزاری فارس ، به‌رغم مخالفت مردم هند شرکت فروشگاههای زنجیره ای وال مارت آمریکا تاکید کرد تا 12 ماه آینده نخستین فروشگاه زنجیره ای خود در هند را راه اندازی خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی رویترز ، اسکات پرایس رییس بخش آسیایی شرکت وال مارت در مصاحبه با وال استریت ژورنال تاکید کرد این تصمیم پس از آن اتخاذ شده است که دولت هند هفته گذشته موافقت خود را با آغاز به کار شرکتهای بزرگ زنجیره ای در این کشور اعلام کرده است .

مردم هند به شدت با تاسیس فروشگاه های زنجیره ای در این کشور مخالف هستند.

دولت هند هفته گذشته اعلام کرد فروشگاههای بزرگ زنجیره ای خارجی می توانند با مشارکت شرکتهای داخلی هند ، شعبه های خود را در این کشور افتتاح کنند .

پرایس افزود وال مارت بزرگترین فروشگاه زنجیره ای جهان هنوز تصمیمی برای تعداد شعبه ها و شهرهایی که قصد دارند شعبه های خود را در آن تاسیس کند نگرفته است . شرکت وال مارت هنوز با هیچ شرکت هندی برای تاسیس شعبه های خود در این کشور مذاکره نکرده است ولی به نظر می رسد شرکت بهارتی اینتر پرایز بیشترین شانس را برای آغاز همکاری با وال مارت داشته باشد .

۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۶:۲۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP