کارگاه آموزشی تامین مالی بین المللی برگزار شد

کارگاه آموزشی تامین مالی بین المللی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، به منظور آشنایی شرکتهای پیمانکاری فعال عضو انجمن صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی کشور ،با فعالیتها،روشهای تامین مالی و فرایند تدارک کار و کالا در پروژ ه های گروه بانک توسعه اسلامی و صندوق اوپک ، کارگاه آموزشی با حضور مدیران و مسولین این شرکت ها در محل سازمان سرمایه گذاری برگزار گردید.

سعیدخانی اوشانی مدیر کل دفتر وامها ،مجامع و موسسات بین المللی با بیان این مطلب افزود  : یکی از اهداف اصلی این کارگاه معرفی فرصتهای بالقوه برای حضور شرکتهای ایرانی در مناقصات بانک توسعه اسلامی و صندوق اوپک درسایر کشورها  بوده است.
اوشانی  در ادامه خاطر نشان کرد : در این کارگاه ابتدا بانک توسعه اسلامی و موسسات وابسته به آن و صندوق اوپک معرفی و سپس فرایند و چرخه عملیات و تصویب و اجرای پروژها در این موسسات توسط همکاران دفتر وامها ،نماینده بانک توسعه اسلامی  و مشاور رییس کل سازمان ارائه گردید .
لازم به ذکر است ،در پایان جلسه به سوالات مطروحه توسط شرکتهای پیمانکار در خصوص نحوه برگزاری مناقصات پاسخ داده شد.

دانلود گزارشات

۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP