صنعتگران لبنانی به ایران می آیند

صنعتگران لبنانی به ایران می آیند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا ،رئیس انجمن صنعت‌گران لبنان از حضور و مشارکت فعال اعضای این انجمن در همایش ˈمعرفی فرصت های تجاری ـ اقتصادی و سرمایه گذاری ایران و لبنانˈ که به زودی در تهران برگزار خواهد شد، خبر داد.

به گزارش ایرنا از بیروت، ˈغضنفر رکن آبادیˈ سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت روز سه شنبه با ˈنعمت افرمˈ رئیس انجمن صنعت‌گران لبنان ملاقات و از وی برای شرکت در همایش معرفی فرصت های تجاری - اقتصادی و سرمایه گذاری ایران و لبنان دعوت کرد.

رکن آبادی، آشنایی نزدیک تجار و فعالان اقتصادی دو کشور با یکدیگر و بازدید از امکانات، پتانسیل‌ها و توانمندی‌های اقتصادی ایران در زمینه های مختلف را از اهداف اصلی این همایش برشمرد که از طریق آن همکاری‌ها و مبادلات اقتصادی و تجاری فیمابین گسترش خواهد یافت.

این همایش قرار است که در روزهای 23 و 24 آبان ماه با حضور بیش از 500 نفر از فعالان بخش‌های تجاری و اقتصادی ایران و 50 نفر از روسای اتحادیه ها و فعالان بخشهای تجاری و صنعتی لبنان در تهران برگزار شود.

نعمت افرم رئیس انجمن صنعت‌گران لبنان در این دیدار با تشکر از دعوت وی برای شرکت در این همایش، ضمن با اهمیت خواندن برگزاری این نشست های مشترک در افزایش شناخت طرفین از یکدیگر، حمایت خود و مجموعه انجمن صنعت‌گران لبنان را از این اقدام اعلام و مشارکت فعال این انجمن در همایش مذکور را مورد تاکید قرار داد.

پیش از این رئیس اتاق بازرگانی و کشاورزی و همچنین رئیس موسسه عمومی تشویق سرمایه گذاری لبنان(ایدال) هم در دیدار با سفیر کشورمان از آمادگی خود جهت سفر به تهران به منظور شرکت در همایش معرفی فرصت های تجاری ـ اقتصادی و سرمایه گذاری ایران و لبنان خبر داده بودند.

 

۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP