در دیدار وزرای اقتصاد ایران و سریلانکا مطرح شد: تاکید بر گسترش مناسبات اقتصادی ایران و سریلانکا

در دیدار وزرای اقتصاد ایران و سریلانکا مطرح شد: تاکید بر گسترش مناسبات اقتصادی ایران و سریلانکا
سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در حاشیه اجلاس سالانه مشترک بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در ژاپن با وزیر دارایی سریلانکا دیدار و راههای همکاریهای اقتصادی و تجاری دو کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، حسینی با اشاره به روابط دیرینه دو کشور ،خواستار گسترش و توسعه هر چه بیشتر همکاریهای دو کشور به ویژه استفاده از ظرفیتهای شرکتهای فعال ایرانی در بخش خدمات فنی و مهندسی  سریلانکا  را خواستار شد.
وی با اشاره به ظرفیتهای اقتصادی و تجاری دو کشور اعلام آمادگی نمود تا دو طرف بتوانند طرحهای توسعه ای و اقتصادی مشترکی با بهره گیری از ظرفتهای فنی بخش خصوصی دو کشور به انجام برسانند.
در این دیدار ،وزیر دارایی سریلانکا از افزایش همکاریها در زمینه خدمات فنی مهندسی با توجه به ظرفیت بالای شرکتهای ایرانی استقبال کرده و خواستار مشارکت بیشتر شرکتهای ایرانی در پروژه های کشور سریلانکا شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۸:۱۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP