در دیدار وزیر اقتصاد با رئیس بانک توسعه اسلامی موافقت شد : تصویب چهار پروژه با ارزش بیش از 710 میلیون دلار

در دیدار وزیر اقتصاد با  رئیس بانک توسعه اسلامی موافقت  شد : تصویب چهار پروژه با ارزش بیش از 710  میلیون دلار
سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی ودارایی کشورمان با احمد محمد علی رئیس بانک توسعه اسلامی در حاشیه اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در توکیو ژاپن دیدار و ملاقات نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران، از نتایج این دیدار ،موافقت با تصویب چهار پروژه با ارزش بیش از 710  میلیون دلار در سال 2012  توسط بانک توسعه اسلامی برای طرحهای توسعه ای و زیربنایی جمهوری اسلامی ایران  بود .
حسینی از  رییس بانک توسعه اسلامی درخواست کرد در جهت توسعه مشارکت شرکت اسلامی توسعه برای بخش خصوصی (ICD) به منظور ارتقای همکاری های آن شرکت با بخش خصوصی ایران در تامین مالی پروژه های داخلی همکاری نماید.
بر اساس این گزارش، اعزام هیئت آماده سازی برنامه همکاری چهار ساله و توسعه روابط موسسات وابسته به بانک توسعه اسلامی  با کشورما ن، از دیگر توافقات این نشست بود.
احمد محمد علی نیز با ابراز خرسندی از سطح همکاری ها بین بانک توسعه اسلامی و جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد تا علاوه بر در نظر داشتن موارد فوق، رایزنی های لازم در زمینه تسریع در پروژه ها و اعتبارات مصوب توسط بانک توسعه اسلامی انجام شود.
لازم به ذکر است که جمهوری اسلامی ایران یکی از سهامداران بزرگ بانک توسعه اسلامی است که در طی سنوات اخیر مناسبات اقتصادی بانک توسعه اسلامی و جمهوری اسلامی ایران در شکل مطلوب دنبال شده است.

 

۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP