سلیمانی خبر داد : تشکیل کارگروه تخصصی جذب سرمایه گذاری خارجی در صنعت گردشگری کشور

سلیمانی خبر داد : تشکیل کارگروه تخصصی جذب سرمایه گذاری خارجی در صنعت گردشگری کشور
قادر سلیمانی از تشکیل کارگروه تخصصی جذب سرمایه گذاری خارجی در صنعت گردشگری کشور با همکاری مشترک سازمان سرمایه گذاری و سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خبر داد .
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،سلیمانی در ادامه افزود : به منظور رفع موانع سرمایه گذاری خارجی در صنعت گردشگری کشور و جذب حداکثری منابع مالی خارجی درزمینه توسعه زیرساختهای مورد نیاز این حوزه ،با همکاری دو سازمان فوق الذکر "کارگروه تخصصی جذب سرمایه گذاری در صنعت گردشگری "تشکیل و آغاز به کار کرد .
وی در عین حال خاطر نشان کرد : از محورهای اصلی و وظایف تعریف شده برای این کارگروه شناسایی ، طراحی و تدوین فرصتهای سرمایه گذاری مطابق با استانداردهای بین المللی و به زبان انگلیسی در حوزه گردشگری و ساماندهی حضور هیاتهای تخصصی و بخش خصوصی در مناسبتهای اقتصادی بین المللی در حوزه گردشگری  می باشد.
این مقام مسئول یادآور شد :  تهیه و تدوین مشوقهای سرمایه گذاری ویژه برای ایجاد جذابیت و علاقه مندی سرمایه  گذاران در زمینه گردشگری ، شناسایی چالشها و موانع و مشکلات سرمایه گذاران فعال در این عرصه و تدوین راهکارهای رفع آنها و نیز تهیه ابزارهای تبلیغاتی موثر و کارا و مطابق با استانداردهای روز دنیا برای معرفی توانمندیها و پتانسیلهای صنعت  گردشگری کشور از دیگر محورهای فعالیت کارگروه مذکور می باشد.
۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP