توسط سرمایه گذار خارجی صورت می گیرد :احداث نیرو گاه 1000 مگاواتی در استان کردستان

توسط سرمایه گذار خارجی صورت می گیرد :احداث نیرو گاه 1000 مگاواتی در استان کردستان
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران و بر اساس گزارش ارسال شده مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کردستان ، موافقت نامه ساخت نیرو گاه 1000 مگاواتی توسط یک شرکت سرمایه گذاری خارجی در زمینه احداث نیروگاههای تولید برق ، با حضور استاندار کردستان و نماینده شرکت مزبور در شهریور ماه سالجاری امضا و اقدامات اجرایی آن آغاز گردید.

لازم به ذکر است سازمان سرمایه گذاری با ارایه مجوز سرمایه گذاری برای طرحهای سرمایه گذاری خارجی ضمن پوشش ریسکهای غیر تجاری ،هر گونه حمایتهای لازم اجرایی و قانونی را از طرحهای سرمایه گذاری به عمل خواهد آورد و در عین حال سازمان سرمایه گذاری آماده است تا در صورتی که خریدار محصولات تولیدی شرکت صرفا دولت باشد با ارایه ضمانت پرداخت های شرکت مجری از آنها حمایت نماید.
بر اساس همین گزارش در حال حاضر ، تدارک و تدوین مطالعات امکانسنجی تعداد 25 فرصت سرمایه گذاری شناسایی شده توسط مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کردستان  که دارای اولویت اجرا می باشند در دست اقدام می باشد که سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی می توانند با مراجعه به مرکز خدمات سرمایه گذاری استان از جزییات بیشتر در این زمینه مطلع شوند .
گفتنی است مراکز خدمات سرمایه گذاری در سراسر کشور آماده ارائه کمکهای فنی و کارشناسی و انجام اقدامات حمایتی و پشتیبانی از کلیه سرمایه گذاران خارجی و نیز شرکای داخلی آنها بوده و در زمینه رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان فعال می باشند.

 

۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP