در نشست صمیمی وزیر اقتصاد و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس ،حوزه های سرمایه گذاری خارجی و خصوصی سازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت

در نشست صمیمی وزیر اقتصاد و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس ،حوزه های سرمایه گذاری خارجی و خصوصی سازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، نشستی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس، معاونین وزیر و مدیران عامل بانکها در محل وزارت اقتصاد برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این نشست موضوعاتی از جمله: طرح تحول اقتصادی، اقدامات وزارت اقتصاد در خصوص اصل 44 قانون اساسی،سرمایه گذاری خارجی، مسائل بانکی و خصوصی سازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت . 
وزیر امور اقتصادی و دارایی اجرای سیاستهای اصل 44 را راه درست برای اصلاح اقتصاد کشور دانست و افزود:اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی، یک فرصت و رویکرد برای رشد و عدالت در کشور است و باید با جامعیت اهداف و ابعاد در نظر گرفته شود.
سید شمس الدین حسینی اظهار داشت: دولت اهتمام دارد تا با بازسازی محیط اقتصادی کشور زمینه های حضور فعال و پرنشاط بخش خصوصی را در عرصه‌های فعالیت اقتصادی ارتقاء دهد و آماده هر گونه همکاری با نهادهای موثر بخش خصوصی است.
همچنین در این نشست، موارد مربوط به  حوزه های سرمایه گذاری خارجی، بورس و خصوصی سازی با حضور روسای سازمانهای مذکور مورد  مطالعه و بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است در پایان این نشست نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دیدگاههای خود را در خصوص فعالیت های  مجموعه وزارت اقتصاد بیان  کردند و آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه با دولت اعلام نمودند.

۷ مرداد ۱۳۸۸ ۲۱:۱۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP