نمایشگاه چین افقی تازه در جذب سرمایه گذار

نمایشگاه چین افقی تازه در جذب سرمایه گذار
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از خبرگزاری مهر،نمایشگاه چین افقی تازه در جذب سرمایه گذار گشود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای اقتصادی شهرداری شیراز گفت: با استقبال گروههای مختلف از بسته های سرمایه گذاری کلانشهر شیراز در چهارمین نمایشگاه سرمایه گذاری خارجی چین افق جدیدی در بحث جذب سرمایه گذار گشوده شد.

جواد سید بکایی نمایشگاه چین را فرصت مناسبی در ارتقای تعامل با سرمایه گذاران دانست و افزود: سرمایه گذاران چینی می توانند فصل جدیدی در توسعه فارس و شیراز رقم بزنند.

وی استقبال چینیها ازغرفه ایران و به ویژه آنچه از استان فارس و شهر شیراز تدارک دیده شده بود را مناسب ارزیابی کرد و اظهار داشت: شهر شیراز دارای پتانسیلهای بالقوه ای است که قطعا اکنون می توان این فرصتها را به فعل تبدیل کرد و حلقه های گمشده در توسعه شیراز را به زنجیره توسعه آن گره زد.

سید بکایی به رایزنی با سرمایه گذاران چینی اشاره و ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک شاهد اعلام آمادگی و حضور جدی سرمایه گذاران کشور چین در اقتصاد رو به پیشرفت و پر جاذبه شیراز بویژه در حوزه مدیریت شهری باشیم.

 
 

۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP