آلمان برای سرمایه گذاری بیشتر در ایر ان ترغیب شده است

آلمان برای سرمایه گذاری بیشتر در ایر ان ترغیب شده است
یک کارشناس صنعت ساختمان از کشور آلمان گفت: امنیت بالای سرمایه گذاری در ایران در زمینه‌های مختلف از جمله صنعت ساختمان سبب ترغیب شرکت‌های آلمانی برای سرمایه گذاری بیشتر شده است.


      

 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،اکسل تومز  با بیان این مطللب افزود: برنامه ریزی‌های صورت گرفته در ایران در خصوص سرمایه گذاری‌ سرمایه گذاران خارجی بخصوص در صنعت ساختمان زمینه و فرصت خوبی را برای شرکت ‌های خارجی فراهم کرده تا بتوانند با شرکت‌های ایرانی همکاری خوبی داشته باشند.

وی گفت: هم اکنون امنیت بالایی برای سرمایه گذاری‌درایران مشاهده می‌شود و این عامل شرکت‌های خارجی از جمله  کشور آلمان را به سرمایه گذاری  در ایران ترغیب می‌کند.

این کارشناس صنعت ساختمان تصریح کرد:با توجه به جوان بودن جمعیت ایران پتانسیل های بالا و آینده‌‌ای روشن در زمینه استقلال این کشور در صنعت ساختمان مشاهده می‌شود.

اکسل تومز دربارۀ همکاری شرکت‌های آلمانی با ایران گفت: ایران در زمینه ‌همکاری خود با شرکت‌های آلمانی در زمینه‌صنعت ساختمان تا کنون برنامه ریز‌های مطلوبی انجام داده است.
 

۱۰ مرداد ۱۳۸۸ ۲۱:۱۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP