با مشارکت سرمایه گذار خارجی : استان لرستان به قطب تولید دارو در کشور تبدیل خواهد شد

با مشارکت سرمایه گذار خارجی : استان لرستان به  قطب تولید دارو در کشور  تبدیل خواهد شد
در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان لرستان اعلام شد: استان لرستان به زودی به قطب تولید داروی کشور تبدیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران و به نقل از گزارش دریافتی ،با اجرای پروژه سرمایه گذاری تولید دارو که توسط سرمایه گذاران خارجی در شهرک صنعتی خرم آباد در حال احداث است، به زودی این استان به قطب تولید داروی کشور تبدیل خواهد شد.
هادی چگینی، نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان لرستان گفت :  این پروژه در راستای ایجاد شهرک دارویی که مقرر شده  است در شهرستان خرم آباد مستقر گردد با اشتغال زایی مستقیم 380 نفر در حال اجرا می باشد.
وی در عین حال خاطر نشان کرد : کلیه مسئولین و مدیران دستگاههای اجرایی ذیربط و مرتبط با  موضوع سرمایه گذاری با تمام توان و تلاش خود به منظور تسهیل و تسریع در اجرای این پروژه کوشش می نمایند .
نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان لرستان در پایان  از کلیه کارآفرینان وسرمایه گذاران علاقه مند به تولید دارو و صنایع وابسته به آن دعوت نمود برای فعالیت در این عرصه به مرکز خدمات سرمایه گذاری استان لرستان مراجعه نمایند.

 

۴ دی ۱۳۹۱ ۱۶:۵۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP