خلیلی کارآفرین بخش خصوصی در مراسم دریافت لوح تقدیر از وزیر اقتصاد اعلام کرد : پیش نیاز توسعه اقتصادی کشور ،همدلی بین مسئولین است

خلیلی  کارآفرین بخش خصوصی  در مراسم دریافت لوح تقدیر از وزیر اقتصاد اعلام کرد : پیش نیاز توسعه اقتصادی کشور ،همدلی بین مسئولین است
محسن خلیلی رییس هیات مدیره انجمن مدیران صنایع ایران و کارآفرین برتر کشور در حاشیه همایش ملی ابعاد اجرایی سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی گفت : پیش نیاز توسعه اقتصادی کشور ،همدلی بین مسئولین است .

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران خلیلی در ادامه افزود : موفقیت در اقتصاد کشور فعالیتی  تیمی و گروهی است و تفاوت اقتصاد اسلامی با سایر اقتصاد ها این است که بر اساس این مکتب رفتار اقتصادی باید عاشقانه ،دوستانه و توام با حسن خلق باشد.

وی در عین حال خاطر نشان کرد :بر اساس تحقیقات علمی و تجربیات عملی کشورهای توسعه یافته ثابت شده است که  ایجاد رفتار حسنه  بین کارگزاران اقتصادی، موجب افزایش تولید ناخالص داخلی می شود .
این پیشکسوت صنعتی کشور در ادامه به دولت توصیه کرد در حوزه های کشاورزی ،صنعت و خدمات استراتژی کلان تدوین نماید و سپس با تلفیق این استراتژیها، توسعه اقتصادی کشور دو چندان خواهد بود.

سیده فاطمه مقیمی نایب رییس کمیسیون حمل و نقل و ارتباطات اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران نیز  به عنوان کارآفرین برتر زن که از سوی بانک توسعه اسلامی انتخاب شده بود نیز در سخنانی فرصتهای اقتصادی بیشماری را در بخش حمل و نقل برای کارآفرینان برشمرد  و افزود : موقعیت استراتژیکی ایران و دسترسی به کریدورهای ترانزیتی و زیر ساختهای لازم در کشور مزایای انحصاری است که با توجه بیشتر دولت به این بخش می توان اشتغال زایی و درآمد زایی کشور را  شاهد بود و عملا می تواند جایگزین درآمدهای نفتی شود.

وی تفکر خلاق ،کار آفرین  ودولت کار آفرین را لازمه کار آفرینی دانست و افزود : انتظار ما از دولت این است  در اقدامی ضربتی مقررات کشور در بخش اقتصادی ،تسهیل و روان سازی شود.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم ، محسن خلیلی ، سیده فاطمه مقیمی ،  و مدیران  شهرک علمی و تحیقاتی اصفهان ، پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری ، دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان ،موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان جوایز و لوح تقدیری را از سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی دریافت کردند.

 

۱۲ دی ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP