سازمان سرمایه گذاری در کارگاه آموزشی رسانه ها از رسانه های برتر تقدیر کرد

سازمان سرمایه گذاری در کارگاه آموزشی رسانه ها از رسانه های برتر تقدیر کرد
در کارگاه آموزشی یک روزه سرمایه گذاری که 14 مرداد ماه با موضوعات سرمایه گذاری مستقیم خارجی، مؤسسات بین المللی توسعه ای چند جانبه، روابط اقتصادی خارجی، فضای کسب و کار،‌ خصوصی سازی، نقش بیمه در اقتصاد کشور و نقش بانک توسعه صادرات ایران در محل سازمان سرمایه گذاری برگزار شد ،خبرگزاریها و روزنامه های برتر سازمان سرمایه گذاری نیز معرفی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، در نتیجه ارزیابی هایی که از همه رسانه ها در بخش های کمی و کیفی از جمله خبرگزاریها ، روزنامه ها و رسانه های دیداری و شنیداری از نظر سرعت ، دقت و کیفیت اطلاع رسانی توسط رسانه ها توسط روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری  به عمل آمده است و همچنین ارائه نقد و تحلیلهای مناسب از حوزه های عملکردی سازمان سرمایه گذاری در بخش های اقتصادی رسانه ها، به ترتیب ذیل در نیمه اول سال جاری انتخاب وحائز رتبه شده اند:

رسانه ها :

رتبه اول : خبرگزاری مهر

رتبه دوم: خبرگزاری ایرنا

رتبه سوم: خبرگزاری ایسنا

رتبه چهارم: روزنامه اقتصاد پویا

این گزارش حاکی از آن است که همچنین  ریاست سازمان سرمایه گذاری از همه رسانه هایی که در اطلاع رسانی فعالیتهای سازمان سرمایه گذاری نقش موثر و مفیدی داشتند ،تقدیر و قدردانی کرد.

متن لوح سپاس دکتر بهروز علیشیری ریاست سازمان سرمایه گذاری به رسانه های برتر به شرح ذیل می باشد:

نظر به اهمیت  و ضرورت اطلاع رسانی در خصوص حیطه های قانونی و عملکردی در حوزه تأمین منابع مالی بین المللی، سرمایه‎گذاری مستقیم خارجی، مؤسسات بین المللی چند جانبه توسعه ایی، روابط اقتصاد خارجی و فضای کسب و کار،  توسط رسانه های کشور، روابط عمومی سازمان سرمایه ‎گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به ارزیابی کمی و کیفی رسانه های کشور در طول پنج ماه نخست سال جاری (1388) اقدام نموده است.

ارزیابی موصوف عمدتا‌ متکی بر سرعت، دقت و کیفیت اطلاع رسانی توسط رسانه ها  و همچنین ارائه نقد و تحلیلهای مناسب از حوزه‎های عملکردی سازمان سرمایه گذاری استوار بوده است. با عنایت به ارزیابی صورت گرفته مبتنی بر شاخصهای سنجی،  آن خبرگزاری حائز رتبه اطلاع رسانی گردیده است و مفتخر به دریافت لوح سپاس می باشد.

لازم می دانم ضمن سپاس مجدد از همه مدیران، کارشناسان و خبرنگاران آن حوزه، توفیق روز افزون آن رسانه  را از درگاه حق تعالی مسئلت نمایم.

 

 

 

۱۷ مرداد ۱۳۸۸ ۱۸:۳۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP