علیشیری به ایسنا خبر داد: اعلام آمادگی 3 شرکت بین‌المللی برای سرمایه‌گذاری در بخش مسکن

علیشیری به ایسنا خبر داد: اعلام آمادگی 3 شرکت بین‌المللی برای سرمایه‌گذاری در بخش مسکن
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایسنا ،معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه بازار مسکن نیازمند روح تازه‌ای است اعلام کرد: درحال حاضر دو سه شرکت بزرگ بین‌المللی حاضر به سرمایه‌گذاری در بخش مسکن کشور هستند.

بهروز علیشیری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، وضعیت خوبی برای بازار مسکن در آینده پیش‌بینی کرد و گفت: بازار مسکن بازار پرسودی است اما باید روح تازه‌ای در آن دمید.

وی اظهار کرد: هرچند ساخت مسکن امری حاکمیتی است اما هم وزارت راه و شهرسازی و هم انجمن‌های تخصصی مسئول این موضوع هستند که به هر ترتیبی مدلی برای مسکن بسازند.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: منابع داخلی و بین‌المللی به اندازه کافی موجود است و نیاز به افرادی به عنوان مشاور مالی و فنی برای طراحی این امور احساس می‌شود.

علیشیری گفت: بازار مسکن بازار کاملا کشش‌پذیری است اما نیاز به روح جدید در فرآیند کار دارد.

به گفته رییس سازمان سرمایه‌گذاری‌های خارجی ایران در حال حاضر نزدیک به سه شرکت بزرگ با سرمایه و برند بین‌المللی برای سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن ایران اعلام آمادگی کرده‌اند.

او درباره تحریم‌ها در کاهش سرمایه‌های کشور گفت: معتقدیم اگر بتوانیم فعالیت‌های خود را به خوبی انجام دهیم، جذب سرمایه خارجی ارتباطی به این موضوع ندارد.

 

۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP