مدیر کل نیروی انسانی وتوسعه مدیریت سازمان سرمایه گذاری خبر داد: معرفی دستاوردهای سازمان سرمایه گذاری در نمایشگاه عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران در اجرای قانون اساسی

مدیر کل نیروی انسانی وتوسعه مدیریت سازمان سرمایه گذاری خبر داد:  معرفی دستاوردهای سازمان سرمایه گذاری در نمایشگاه عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران در اجرای قانون اساسی
مدیرکل نیروی انسانی و توسعه مدیریت سازمان سرمایه‌گذاری گفت: سازمان سرمایه گذاری وکمکهای اقتصادی و فنی ایران دستاوردهای خود را در دولت‌های نهم و دهم در حوزه‌های مختلف تشویق و جذب سرمایه‌گذاری خارجی، امور مرتبط با تامین مالی خارجی از بانکهای توسعه‌ای و تجاری، تنظیم برنامه‌های ایجاد و‌توسعه همکاریهای اقتصادی کشــور و پذیرش هیاتــهای سرمایه‌گذاری خارجی در نمایشگاه عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران در اجرای قانون اساسی‌ عرضه می‌نماید.

     به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، احمد جمالی در گفتگو با خبر نگار ما خاطر نشان کرد: سازمان سرمایه گذاری در این نمایشگاه در حوزه سرمایه‌گذاری خارجی از طریق ارائه اطلاعات مناسب به سرمایه گذاران به تبیین بستر قانونی ومزیت های اقتصادی و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری خارجی کشورمان پرداخته است.

جمالی افزود : در این راستا همکاران مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی و نمایندگان کلیه دستگاه‌های مرتبط با مرکز مذکور نسبت به ارائه اطلاعات، قوانین و مقررات مربوط به سرمایه‌گذاری خارجی، معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف تولیدی وخدماتی در کشور می پردازند.

جمالی در ادامه گفت: همکاران سازمان اطلاعات لازم را درخصوص تهیه و تدارک منابع مالی خارجی از موسسات و نهادهای بین‌المللی توسعه‌ای مانند بانک توسعه اسلامی را برای تأمین مالی پروژه­های زیربنایی و زیرساختی کشور و نیز تأمین نیازهای وارداتی و مواد خام صنایع تولیدی به متقاضیان حاضر در نمایشگاه ارائه می نمایند.

     به گفته وی، از دیگر دستاوردهای سازمان سرمایه‌گذاری در راستای عهده‌داری امور بین‌الملل مرتبط با وزارت امور اقتصادی و دارایی انجام امور مربوط به روابط اقتصادی خارجی، از جمله کمیسیون‌های مشترک اقتصادی با کشورهای دیگر و نیز سازماندهی و هماهنگی مجموعه­ای از وظایف در حوزه روابط اقتصادی با کشورهای جهان است که اطلاعات مرتبط با این حوزه به صورت تفصیلی در اختیار مراجعین نمایشگاه قرار می‌گیرد.

   مدیر کل نیروی انسانی و توسعه مدیریت سازمان سرمایه گذاری در پایان گفت: در نمایشگاه یاد  شده ‌که با حضور کارشناسان و مدیران سازمان همراه است میز مشاوره در خصوص نحوه تامین و تجهیز منابع مالی بین‌المللی و پاسخگویی به سوالات مراجعین در محل غرفه سازمان سرمایه‌گذاری دایر می باشد.

سایت سازمان سرمایه گذاری به آدرس www.investiniran.ir  اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار خوانندگان و علاقمندان قرار می دهد.

۱۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۴:۵۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP