سلیمانی خبر داد :همکاریهای دو جانبه سازمانهای سرمایه گذاری و منطقه آزاد قشم برای جذب سرمایه گذاری خارجی

سلیمانی  خبر داد :همکاریهای دو جانبه سازمانهای سرمایه گذاری و منطقه آزاد قشم  برای جذب سرمایه گذاری خارجی
قادر سلیمانی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی ، از راه اندازی کارگروه تخصصی توسعه سرمایه گذاری خارجی فی ما بین سازمان سرمایه گذاری خارجی و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و سازمان منطقه آزاد قشم برای جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی برای پروژه های این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، سلیمانی در گفت وگویی با خبر نگار ما  افزود : بر اساس  مذاکرات انجام شده و توافقات حاصله مقرر گردیده دو سازمان مذکور جهت گسترش همکاریهای دوجانبه به منظور جذب و هدایت سرمایه گذاران خارجی به طرحهای توسعه ای و زیربنایی این منطقه اتخاذ نمایند.
وی در عین حال  خاطر نشان کرد: محور عمده این همکاریها جذب منابع مالی بین المللی  از طریق تدوین اطلاعات امکان سنجی این طرحها، انجام بازاریابی های بین المللی، تدارک مشوقهای ترجیحی و حمایتی و اعطای امتیازات خاص و گسترده به سرمایه گذاران خارجی اجرایی خواهد برای ایجاد طرحهای تولید انرژی از منابع تجدیدپذیر خواهد بود .
به گفته این مقام مسئول  ، کلیه سرمایه گذاران داخلی و خارجی می توانند جهت اطلاع  از پروژه های سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم  به بخش " فرصت های  سرمایه گذاری در منطقه  آزاد قشم"  که لینک آن درصفحه نخست پایگاه اینترنتی این سازمان در حال راه اندازی است، www.Investiniran.irمراجعه و برای دریافت اطلاعات تخصصی در این زمینه  با نماینده سازمان سرمایه گذاری در کارگروه توسعه سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد قشم، با شماره تلفن  39903468 -021 تماس حاصل نمایند.

 

۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۳:۴۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP