سرمایه گذاری‌های کره جنوبی در خارج از این کشور کاهش یافت

سرمایه گذاری‌های کره جنوبی در خارج از این کشور کاهش یافت
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصاد و فنی ایران به نقل از واحد مرکزی خبر، وزارت دارایی کره جنوبی امروز سه‌شنبه اعلام کرد این کشور در بحبوحه بی ثباتی‌های اقتصادی در جهان، سرمایه ‌گذاری‌ها را در خارج از کشور برای اولین مرتبه طی سه سال، کاهش داد.

به گزارش وزارت دارایی کره جنوبی، سرمایه ‌گذاری‌های مستقیم در خارج از کشور در سال دو هزار و دوازده نسبت به سال پیش از آن چهارده ممیز سه دهم درصد کاهش یافت و به سی و نه میلیارد و ده میلیون دلار رسید.
وزارت دارایی کره جنوبی در ادامه گزارش خود تصریح کرد در سال دو هزار و دوازده نسبت به سال دو هزار و یازده سرمایه گذاری در برنامه‌های توسعه معادن در خارج از کشور پنجاه و یک ممیز هفت دهم درصد و سرمایه گذاری در بخش صنعتی چهار ممیز دو دهم درصد کاهش یافت.
در بررسی‌های منطقه‌ای نیز در سال دو هزار و دوازده سرمایه گذاری در کشورهای آمریکای شمالی پنجاه و هفت ممیز شش دهم درصد کاهش داشت.
به گزارش خبرگزاری شین‌هوا از سئول، سرمایه گذاری کره جنوبی در کشورهای اروپایی در سال دو هزار و دوازده برابر با نوزده ممیز هشت دهم درصد و در کشورهای غرب آسیا و شمال آفریقا برابر با صد و سی پنج ممیز شش دهم درصد افزایش یافت.

۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP