علیشیری خبر داد : تصویب 20 میلیون دلار طرح جدید سرمایه گذاری خارجی در کشور

علیشیری خبر داد :  تصویب 20 میلیون دلار طرح جدید سرمایه گذاری خارجی در کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،یکصد و هفتاد و چهارمین جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی با حضور بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و اعضای هیات سرمایه گذاری خارجی برگزار گردید و طرحهای جدید سرمایه گذاری خارجی به تصویب رسید.

علیشیری در ادامه افزود : از جمله طرحهای مصوب در این هیات ، سرمایه گذاری خارجی در طرح  تولید پروفیل UPVC، درب و پنجره  پروفیل UPVC،  طرح تولید  دیوارهای پیش ساخته گچی،  طرح تولید چاپ فلسکو برای  بسته بندی و چاپ افست انتشارات، طرح بازیافت ضایعات و خرده های  فلزی (شمش روی)، طرح تولید انواع الیاف  مصنوعی ،  طرح تولید  سنگ  ساختمانی تزئینی و طرح تولید فرش ماشینی می باشد.

به گزارش خبرنگار ما ، در این جلسه مصوبات دیگردر خصوص تمدید و اصلاح مجوز های سرمایه گذاری خارجی نیز  به تصویب هیات سرمایه گذاری خارجی رسید.

بر اساس این گزارش پیش بینی می شود اجرای طرحهای مذکور باعث افزایش اشتغال زایی، بهبودکیفیت محصولات داخلی،  انتقال  فناوری به کشور و ارتقاء صادرات  گردد .

لازم به ذکر است اعضای هیات سرمایه گذاری خارجی شامل معاون وزیر امور خارجه ، معاون معاونت راهبردی رییس جمهور ،معاون بانک مرکزی  و روسای اتاقهای بازرگانی و تعاون عضو می باشند و حسب مورد از دستگاههای ذیربط برای نشست در هیات برای رسیدگی به طرحهای بخشی دعوت به عمل می آید.

 

 

۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP