هیات وزیران تصویب کرد: لوایح افزایش سهام ایران در بانک بین المللی ترمیم و توسعه و الحاق ایران به پیمان مودت و همکاری در جنوب شرقی آسیا

هیات وزیران تصویب کرد: لوایح افزایش سهام ایران در بانک بین المللی ترمیم و توسعه و الحاق ایران به پیمان مودت و همکاری در جنوب شرقی آسیا
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری وکمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،بر اساس تصمیم دولت، فهرست مناطق محروم مصوب 1388 به منظور اعمال معافیت مالیاتی ناشی از فعالیت های تولیدی و معدنی در بخش های تعاونی و خصوصی برای اجرا در طی دوره برنامه پنجم توسعه تنفیذ می شود


لایحه افزایش سهام جمهوری اسلامی ایران در بانک بین المللی ترمیم و توسعه و الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پیمان مودت و همکاری در جنوب شرقی آسیا در جلسه امروز هیئت وزیران به تصویب رسید.


جلسه هیئت دولت صبح امروز(چهارشنبه) به ریاست دکتر محمود احمدی نژاد برگزار شد و اعضای دولت به بحث و تبادل نظر در مورد مسائل و مباحث اجرایی کشور پرداختند.

در ابتدای این جلسه رئیس جمهور درگذشت هوگو چاوز؛ رئیس جمهور ونزوئلا را به ملت، دولتمردان ونزوئلا و سایر انقلابیون جهان تسلیت گفت و وی را خلاصه نماد تمام انقلابیون تاریخ آمریکای لاتین دانست که روح امید، پایداری، شجاع و اعتماد به نفس را در ملتها زنده کرد.

همچنین رئیس جمهور دستور داد مجلس بزرگداشتی به همین مناسبت در هفته آینده برگزار شود.

در ادامه این جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه های اجرایی از جمله تنفیذ فهرست مناطق کمتر توسعه یافته برای دوره برنامه پنجم توسعه، پس از بحث و بررسی از تصویب دولت گذشت.

بر اساس تصمیم دولت، فهرست مناطق محروم مصوب 1388 به منظور اعمال معافیت مالیاتی ناشی از فعالیت های تولیدی و معدنی در بخش های تعاونی و خصوصی برای اجرا در طی دوره برنامه پنجم توسعه تنفیذ می شود.

همچنین لایحه افزایش سهام جمهوری اسلامی ایران در بانک بین المللی ترمیم و توسعه(مربوط به بانک جهانی) با هدف حفظ و افزایش جایگاه ایران در بانک یاد شده و لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پیمان مودت و همکاری در جنوب شرقی آسیا(آ.سه. آن) از دیگر مصوبات امروز هیئت وزیران بود.

۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۳:۱۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP