پیام نوروزی وزیرامور اقتصادی و دارایی به مناسبت آغاز سال 1392

پیام نوروزی وزیرامور اقتصادی و دارایی به مناسبت آغاز سال 1392
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از شادا ،پیام نوروزی وزیرامور اقتصادی و دارایی به مناسبت آغاز سال 1392

باسمه تعالی


 

پیام نوروزی وزیرامور اقتصادی و دارایی به مناسبت آغاز سال 1392


"یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الا احسن الحال"

 
ای دگرگون کننده دلها و دیده ها، ای تدبیر کننده روز و شب، ای گرداننده سال ها، دل ها و حال ها، حال ما را به بهترین حال ها تبدیل فرما.

 بهار طبیعت بار دیگر به وقوع پیوست و اراده الهی به تغییر و تحول در نظام هستی شکل گرفت.عید نوروز آغاز رویش است، رویشی که می تواند در دل و جان و حرکت رو به پیشرفت انسان ها مجسم و نمایان شود.

 سال 1391 و سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی سپری نمودیم که دشمنان جمهوری اسلامی ایران با هدف جلوگیری از پیشرفت و اعتلای ایران با تمام توان، اقتصاد کشور را مورد هجمه قرار داده و تحریم های مضاعف را به کشور تحمیل کردند که به لطف الهی و عنایت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)  و با تلاش و پایمردی دولتمردان و کارکنان کوشای دولت و همراهی مردم شریف و نجیب این مرز و بوم توانستیم باردیگر خصومت های دشمنان انقلاب را همچون گذشته به فرصتی شگرف تبدیل و زمینه استحکام کشور در حوزه های مختلف اقتصادی را فراهم آوریم و با کاهش بیشتر سهم درآمدهای نفتی در اداره کشور ، یکی از آرزوهای تاریخی ایران عزیز به یمن برکت تحریم های دشمنان در حال تحقق است.

اما در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی ، وزارت امور اقتصادی و دارایی با استفاده حداکثری از توان کارشناسی و اجرایی کارکنان خود در اقصی نقاط کشور در حوزه های مطالعات و سیاست گذاری اقتصادی ، مقابله و کم اثر ساختن تحریم اقتصادی ، امور بانکی ، بیمه، مالیات، گمرک، خصوصی سازی، بازار سرمایه ، سرمایه گذاری خارجی، جمع آوری و فروش اموال تملیکی، حسابرسی، بودجه و خزانه داری و اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و ... برنامه های اصلاح ساختار و  تحول را پیگیری و در مسیر اجرایی قرار داد. که به حق این برنامه ها  از کارهای بزرگ و تاریخی اقتصاد کشور است و  ان شاء ا... مردم عزیزمان از ثمرات این اصلاحات اقتصادی بهره مند خواهند شد.

در سال 1392 آثار اجرای برنامه های تحول بویژه در بخش های مالیات، گمرک و بانکی نمایان می شود  و  لذا مراقبت ، هدایت و اجرای مناسب برنامه ها در راستای سند چشم انداز توسعه در افق 1404 ، برنامه پنجم توسعه ، سایر قوانین مرتبط و سیاست های دولت محترم  از اهمیت بسزایی برخوردار است.

اینجانب از مساعی و تلاش های همکاران عزیزم در بخش های مختلف وزارت امور اقتصادی و دارایی و خانواده گرامی آنان تقدیر و تشکر می کنم و سال 1392 را نیز به تک تک شما تبریک گفته و امیدوارم به فضل الهی در ادامه این مسیر که ادامه راه شهدای گرانقدر و امام شهداء است سربلند و سرافراز باشید.


۲۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۷:۲۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP