جذب سرمایه گذار خارجی برای ساخت شهرک های صنعتی

جذب سرمایه گذار خارجی برای ساخت شهرک های صنعتی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، از جذب سرمایه گذار خارجی برای ساخت شهرک های صنعتی مصوب خبر داد.


فخرالله مولایی با اشاره به همکاری مشترک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، با سازمان سرمایه گذاری خارجی گفت: طی مذاکرات صورت گرفته با این سازمان، مقرر شد از سرمایه گذاران خارجی برای حضور در ساخت شهرک های صنعتی مصوب و همچنین تکمیل پروژه های نیمه تمامی که بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند، دعوت شود.

وی با بیان اینکه هر ماه کارگروه مشترکی با این سازمان برای گزینش طرح های صنعتی تشکیل می شود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 321 طرح صنعتی با سرمایه گذاری بالای 40 میلیارد ریال شناسایی شده که هنوز تکمیل نشده اند.

مولایی با اشاره به اختصاص بودجه مناسب برای توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی، ادامه داد: برای حمایت از تولید داخلی و صنعتگران ایرانی، واحدهای صنعتی که تامین مواد اولیه آنها در داخل کشور امکان پذیر است را در اولویت قرار داده و تلاش می کنیم این دسته از پروژه ها را در کمترین زمان به پایان برسانیم.

وی با تاکید بر اینکه در سال حمایت از تولید ملی باید به سمت استفاده بیتشر از تولید ایرانی گام برداریم، افزود: اتمام واحدهای صنعتی که تامین مواداولیه آنها با مشکل روبرو است یا واردات آن برای کشور هزینه بر است را شناسایی و تلاش خود را در ابتدا معطوف به اتمام آنها خواهیم کرد

 

۱۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP