نشست فرصت های سرمایه گذاری و تجارت انرژی در منطقه اکو برگزار می شود

نشست فرصت های سرمایه گذاری و تجارت انرژی در منطقه اکو برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا ،در نخستین روز هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت ایران یک نشست تخصصی با حضور مقام های ارشد اکو در سالن شماره ٣٥ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران برگزار می شود.


سازمان همکاری اقتصادی (اکو) در راستای توسعه همکاری های اقتصادی بین کشورهای عضو از فرصت نمایشگاه هجدهم نفت و گاز برای حضور و معرفی فعالیت ها و هدف های خود استفاده می کنند.

سازمان همکاری اقتصادی (اکو) باتوجه به برگزاری موفقیت آمیز سومین نشست وزیران نفت و انرژی خود در تهران و تاکید ˈرستم قاسمیˈ وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران، برای توسعه مناسبات فی مابین و استفاده بهینه از ظرفیت ها و توانمندی های کشورهای عضو، سعی دارد با حضور در این نمایشگاه ضمن ارائه فعالیت ها و اهداف و برنامه های خود، زمینه های همکاری، همدلی بین مسئولان و کارشناسان کشورهای عضو این سازمان را بررسی کند.

یادآور می شود؛ هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از ٢٩ فروردین تا اول اردیبهشت به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و با حضور شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود.

۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۴:۵۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP