سرپرست امور بین‌الملل صندوق توسعه ملی خبر داد :برگزاری سمینار بین‌المللی صندوق توسعه ملی در آبان ۹۲

سرپرست امور بین‌الملل صندوق توسعه ملی خبر داد :برگزاری سمینار بین‌المللی صندوق توسعه ملی در آبان ۹۲
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از فارس ،سرپرست امور بین‌الملل صندوق توسعه ملی از برگزاری نخستین سمینار بین‌المللی این صندوق در آبان سال جاری خبر داد.به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از صندوق توسعه ملی محمد مزرعتی از برگزاری نخستین سمینار بین‌المللی صندوق توسعه ملی در 6 و 7 آبان‌ماه 1392 (28 و 29 اکتبر 2013) در جزیره کیش خبرداد و گفت: صندوق توسعه ملی در حال تدوین برنامه سرمایه‌گذاری بین‌المللی است که شامل انواع دارایی‌ها اعم از صکوک، سپرده‌گذاری، خرید سهام و سرمایه‌گذاری‌های متعدد است. اما مسئله مهمتر این است که اول باید صندوق را به همه نهادها و بازارهای پولی و مالی بین‌المللی معرفی کنیم.

سرپرست امور بین‌الملل صندوق توسعه ملی افزود: در این راستا سمینار بین‌المللی صندوق را ترتیب داده و از شخصیت‌های برجسته بین‌المللی از بانک جهانی، صندوق‌بین‌المللی پول و از دانشگاه‌های مختلف نیز دعوت شده ‌است.

وی سمینار بین‌المللی صندوق توسعه ملی را فرصتی برای گسترش و بهبود همکاری فعالان بازار پولی و مالی دانست و گفت: علاوه بر چهره‌های بین‌المللی، از تمام فعالان پولی و مالی کشورمان (بازار سرمایه، بازار پول و کلیه بانک‌ها) دعوت می‌شود.
۳۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP