در دیدار با همتای پاکستانی وی صورت گرفت:ابراز رضایت وزیر اقتصاد از پیشرفت پروژه خط لوله صلح در پاکستان

در دیدار با همتای پاکستانی وی صورت گرفت:ابراز رضایت وزیر اقتصاد از پیشرفت پروژه خط لوله صلح در پاکستان
وزیر اقتصاد کشورمان، در دیدار همتای پاکستانی خود از پیشرفت پروژه خط لوله صلح (انتقال گاز به پاکستان و هند) ابراز رضایت و خرسندی کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا)، سید شمس الدین حسینی طی این دیدار که در حاشیه اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین المللی پول انجام شد، ضمن بیان این مطلب، در خصوص واردات گندم از پاکستان، اظهار داشت: یکی از موانع توسعه تجارت بین دو کشور، بحث دستگاه های تخصصی ایران در خصوص واردات گندم بود که موجب کندی روند واردات این محصول از پاکستان شده بود، اما خوشبختانه با تاکیدات ریاست جمهور کشورمان، این موانع مرتفع شد.

وزیر اقتصاد کشورمان افزود: بازرسی های انجام شده در گمرکات کشور از محموله های گندم صادراتی پاکستان، نباید به قدری طولانی گردد که موجب معطل ماندن پروسه واردات این محصول شود.

حسینی در ادامه تاکید کرد: مسایل مربوط به غذا و دارو، مشمول هیچ کدام از تحریم های سازمان ملل، آمریکا و اتحادیه اروپا نمی شود و این مسایل انسانی را نباید با مسایل سیاسی گره زد.

این گزارش حاکی است، وزیر قصاد کشورمان، همچنین، ضمن ابراز تسلیت و همدردی با ملت و دولت پاکستان به واسطه تلفات جانی و مالی زلزله اخیر این کشور، آمادگی کشورمان را برای انجام هر گونه کمک در این راستا اعلام کرد.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۶:۰۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP