راههای گسترش همکاریهای اقتصادی بین فعالان بخش خصوصی و سازمان سرمایه گذاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت

راههای گسترش همکاریهای اقتصادی بین فعالان بخش خصوصی و  سازمان سرمایه گذاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، در نشستی مشترک با حضور بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد و مدیران کل دفاتر سرمایه گذاریهای خارجی، وامها،مجامع و موسسات بین المللی ،روابط اقتصادی خارجی و صاحبان بنگاههای تولیدی ،صنعتی و غیره ،زمینه‌های متفاوت گسترش همکاریهای بخش خصوصی در فعالیتهای اقتصادی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

بهروز علیشیری اظهار داشت: دولت اهتمام دارد حضور فعال و پرنشاط بخش خصوصی را در عرصه‌های متنوع فعالیت های اقتصادی ارتقاء دهد و آماده هر گونه همکاری با نهادهای موثر بخش خصوصی است.

همچنین در این نشست بخش خصوصی ضمن ابراز خرسندی از پیشنهادات ریاست کل سازمان سرمایه گذاری ،به بیان موانع و مشکلات موجود پرداخته و خواستار استفاده از ظرفیتهای سازمان سرمایه گذاری برای معرفی فرصتهای سرمایه گذاری کشورمان در همایش های بین المللی شدند.

لازم به ذکر است  در این نشست صمیمی بیش از 30 شرکت توانمند ایرانی که در طرح ملی سپاس حایز رتبه شده بودند، نیز حضور داشتند.

۴ شهریور ۱۳۸۸ ۱۷:۳۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP