مراسم پاسداشت روز زن و تقدیر از برندگان مسابقات بانوان سازمان سرمایه گذاری برگزار شد

مراسم پاسداشت روز زن و تقدیر از برندگان مسابقات  بانوان سازمان سرمایه گذاری برگزار شد
مراسم پاسداشت تولد حضرت فاطمه زهرا ( سلام الله علیها ) با حضور بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ،مدیران کل، مشاورین و کارشناسان سازمان سرما یه گذاری در محل سالن خلیج فارس برگزار شد.

 


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، علیشیری در این مراسم ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها ) به  کارکنان سازمان سرمایه گذاری ، گفت : حضرت فاطمه زهرا نمونه ای بی بدیل از الگوی یک زن مسلمان  است که در نقشهای فرزندی ،مادر و همسر می تواند درسی برای همه نسلها  و همه زنان جهان باشد.


علیشیری در عین حال خاطر نشان کرد : جامعه غرب با شعارهای عوامفریبانه از قبیل آزادی زن ،دموکراسی و حقوق بشر نتوانسته است به زن همانند اسلام ارزش دهد .


در ادامه این مراسم حجت الاسلام جبرییلی با ذکر احادیث و روایتهایی به بازگویی ویژگیهای منحصر به فرد  حضرت فاطمه زهرا پرداخت .

همچنین به تیم شنای بانوان سازمان سرمایه گذاری متشکل از خانمها : مهشاد آقا کثیری ، ندا حسینی و سارا اکبری مهربانی  که در مسابقات انتخابی کارکنان دولت  (جام حورا )شرکت کرده بودند   و حایز رتبه های برتر شده بودند هدایایی تقدیم  و از آنها تقدیرشد.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۸:۰۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP