هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه آغاز به کار کرد

هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه آغاز به کار کرد
هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با حضور ˈسیدشمس الدین حسینی ˈ وزیرامور اقتصادی و دارایی و دیگر مقام های ارشد اقتصادی کشور آغاز به کار کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا ، نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ایران (FINEX2013) بزرگترین نمایشگاه مالی و سرمایه گذاری در خاورمیانه و یکی از بزرگترین نمایشگاه های این حوزه در جهان محسوب می شود.

هفتمین دوره این نمایشگاه با مشارکت 296 شرکت داخلی و خارجی برپا شده است و نمایندگانی از کشورهای کره جنوبی، ترکیه، اندونزی و پاکستان حضور دارند.

دوره هفتم نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX 2013) از 17 تا 20 اردیبهشت ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه که مهمترین گردهمایی سالیانه فعالان صنعت مالی در کشور محسوب می شود، ارکان بازار سرمایه، شرکت های کارگزاری، بانک ها، شرکت های سرمایه گذاری، شرکت های پذیرفته شده در بازار سرمایه، هلدینگ ها، شرکت های نرم افزاری و رسانه های اقتصادی حضور فعال دارند.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۶:۱۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP