مجوز سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح‌های نیمه تمام معدنی صادر شد

مجوز سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح‌های نیمه تمام معدنی صادر شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم،بر اساس مصوبه هیات وزیران ، ایمیدرو مجاز به جلب مشارکت سرمایه گذاران غیردولتی برای تکمیل طرح های نیمه تمام خود شد.


این مصوبه بنا به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصادی و دارایی و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور به تصویب رسید.

بر اساس این تصویب نامه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران «ایمیدرو» به عنوان سازمان توسعه ای مجاز است نسبت به جلب مشارکت سرمایه گذاران بخش غیر دولتی در جهت تکمیل طرح های نیمه تمام اعم از طرح های 7 گانه فولادی و سایر طرح های نیمه تمام خود اقدام نماید.


همچنین سهم سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در اجرای طرح های نیمه تمام بر اساس قیمت کارشناسی روز به عنوان آورده و سهم سرمایه ایمیدرو از مشارکت مذکور محسوب و منابع سهم بخش غیر دولتی تماما تا مرحله تکمیل طرح ها باید توسط بخش یاد شده تضمین و بر اساس قیمت تمام شده در پایان هر سال به عنوان سهم سرمایه یاد شده تلقی گردد.


بر اساس این مصوبه سهام مشارکت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران پس از تکمیل و بهره برداری از طرح ظرف 3 سال یا رعایت قوانین و مقررات مربوط واگذار خواهد شد.

 

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP