هفت هزارمیلیارد تومان درصنعت آب و فاضلاب کشور سرمایه گذاری شده است

هفت هزارمیلیارد تومان درصنعت آب و فاضلاب کشور سرمایه گذاری شده است
معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از سرمایه گذاری بیش ازهفت هزار میلیارد تومان در این شرکت در سال گذشته خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از باشگاه خبر نگاران، ˈحسین بنکداریˈافزود: کمتر از یک سوم این میزان از منابع دولتی و مابقی از طریق فروش اوراق بهادار و تسهیلات بانکی از بانک توسعه اسلامی بوده است.


وی با بیان اینکه سال گذشته افزون بر 1336میلیارد تومان از طریق بخش خصوصی در صنعت آب و فاضلاب کشور سرمایه گذاری شده است ، افزود: پیش بینی می شود میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی امسال به سه هزار میلیارد تومان برسد.


بنکداری اظهار کرد: هم اکنون بیش از 400 پروژه عمرانی در بخش آب و فاضلاب در کشور در حال اجرا است.


وی گفت: سالانه افزون بر 10هزار میلیارد ریال برای اجرای پروژه های بخش آب و فاضلاب در کشور هزینه می شود.


وی افزود: 67 مورد از این تعداد مربوط به پروژه های مهر ماندگار است که تا پایان دولت دهم به بهره برداری می رسد.


معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: یکی از برنامه های مهم این شرکت و وزارت نیرو یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب در سراسر کشور است.


بنکداری از آغازمرحله دوم فروش اوراق بهادار در بخش آب و فاضلاب کشور از اول خرداد امسال خبر داد و گفت: سال گذشته شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور274 میلیارد تومان از محل فروش این اوراق بدست آورد.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP