سفر وزیر اقتصاد و دارایی ایران به تاجیکستان

سفر وزیر اقتصاد و دارایی ایران به تاجیکستان
سفیر ایران در تاجیکستان از سفر وزیر اقتصاد و دارایی جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در اجلاس سالیانه بانک توسعه اسلامی به تاجیکستان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری مهر ، علی اصغر شعردوست، سفیر ایران در تاجیکستان از سفر حسینی وزیر اقتصاد و دارایی جمهوری اسلامی ایران در رأس هیأتی عالی رتبه به منظور شرکت در اجلاس سالیانه بانک توسعه اسلامی به تاجیکستان خبر داد.

وی با اشاره به اینکه وزیر اقتصاد امروز عازم تاجیکستان می شود، افزود: حسینی ضمن شرکت در این اجلاس، با همتایان خود در حاشیه این نشست، دیدار و گفتگو خواهند کرد.

سفیر کشورمان با بیان این خبر و اشاره به روابط حسنه دو کشور و روند رو به رشد مناسبات میان دو طرف از اولین روزهای استقلال تاجیکستان، روابط تهران و دوشنبه را در حال حاضر در سطح عالی عنوان کرد و اظهار داشت: مواضع مشترک دو کشور در مسائل مهم بین المللی و عزم سران دو کشور برای توسعه روابط، موجب گسترش بیش ازپیش مناسبات میان دوکشور شده است.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP