یادگاری دیگر از مهر ماندگار؛10 هزار واحد مسکن مهر با حضور رییس جمهوری به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا ، 10هزار واحد مسکن مهر در فاز شش شهر جدید پرند در ادامه افتتاح پروژه های گوناگون طرح مهر ماندگار، صبح امروز (جمعه) با حضور رییس جمهوری به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت.

 


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، در این مراسم علاوه بر «محمود احمدی نژاد»، «علی نیکزاد» وزیر راه و شهرسازی، «غلامحسین الهام» سخنگوی دولت و «مرتضی تمدن» استاندار تهران نیز حضور داشتند.
این سومین مرحله از بهره برداری از مسکن مهر در شهر جدید پرند است؛ در خرداد سال 90 و در اولین مرحله از بهره برداری از مسکن مهر در شهر جدید پرند، با حضور وزیر راه و شهرسازی یک هزار و 100 واحد بهره برداری شده بود.
در خردادماه سال گذشته نیز با حضور رییس جمهوری 10 هزار واحد مسکونی دیگر در این شهر بهره برداری شد که با احتساب 10 هزار واحد بهره برداری شده امروز، در مجموع 21 هزار و 100 واحد مسکونی مهر در شهر جدید پرند به بهره برداری رسید.
در مراسم امروز، همچنین مسجد جامع امام علی (ع) فاز شش شهر جدید پرند و محور مواصلاتی این شهر جدید، به طور رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت.
مبلغ تسهیلات بانکی برای اجرای کل پروژه 10 هزار واحد مسکونی یاد شده بالغ بر 62 هزار و 500 میلیارد ریال است و برای هر واحد مسکن مهر این پروژه، 250 میلیون ریال وام بانکی اختصاص یافته است.
واحدهای مسکن مهر که صبح امروز رییس جمهوری در شهر جدید پرند افتتاح کرد، به صورت ساختمان های پنج طبقه با سازه های بتونی است.
محور مواصلاتی شهر جدید پرند که برای احداث آن 65 میلیارد ریال هزینه شده است، دسترسی ساکنان شهر جدید پرند به آزادراه تهران- ساوه، آزاد راه تهران- قم و فرودگاه امام خمینی (ره) را تسهیل می کند.
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP