تقدیر رییس صندوق بین المللی پول از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها در ایران

تقدیر رییس صندوق بین المللی پول از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها در ایران
کریستین لاگارد، رییس صندوق بین المللی پول در نامه ای خطاب به جعفر مجرد مدیر اجرایی کشورمان در آن صندوق ، از اقدام جمهوری اسلامی ایران در اجرایی کردن طرح "هدفمندی یارانه ها" تقدیر نمود و از این اقدام به عنوان الگویی مناسب برای بهره برداری سایر کشورها مخصوصاً کشورهای نفت خیز منطقه خاورمیانه یاد کرده است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،متعاقب برگزاری جلسه اخیر اعضای هیات عامل بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در منطقه "خاورمیانه و شمال آفریقا"  (MENA) با خانم کریستین لاگارد، رییس  صندوق بین المللی پول، که در حاشیه اجلاس بهاره بانک جهانی در آوریل 2013 در واشنگتن برگزار گردید، مدیرعامل صندوق مراتب تقدیر و تشکر خود را از اجرای شدن طرح هدفمندی یارانه ها در کشورمان ابراز داشت.

لاگارد  طراحی و سیاستهای اجرایی ،برنامه ها و نحوه اجرای هدفمند سازی یارانه ها در ایران را به عنوان الگویی مناسب برای کشورهای جهان به ویژه کشورهای نفت خیز منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا برشمرده است.

بر اساس این گزارش ، رییس  صندوق بین المللی پول در پایان ابراز امیدواری نمود  تا این صندوق  بتواند ضمن همکاری با مسئولان اجرای این طرح درکشورمان، از تجربیات بدست آمده از اجرای فاز اول این طرح و اقدامات آتی  فازهای بعدی آن استفاده نماید.

 

۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP