تلاش دولت مالزی برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی

تلاش دولت مالزی برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایسنا،دولت مالزی با اعطای ویزای پنج ساله اقامتی تلاش دارد تا سرمایه‌گذاران خارجی را به سرمایه‌گذاری در این کشور ترغیب کند.


 داتوک سری نجیب تون رزاق، نخست وزیر مالزی با تاکید بر اهمیت بالای سرمایه‌گذاری خارجی در توسعه اقتصادی این کشور اظهار کرد که دولت متبوعش برنامه‌ای در دست اجرا دارد تا شمار سرمایه‌گذاران خارجی در مالزی را افزایش دهد.


وی تصریح کرد: طبق تصمیمات جدید مقرر شده است تا به سرمایه‌گذاران تائید شده خارجی و همچنین مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری ویزای پنج ساله با قابلیت ورود چندباره اعطا شود.


وی که در کنفرانس "سرمایه‌گذاری در مالزی 2013" سخن می‌گفت، اظهار کرد که این تصمیم در راستای جذب نخبگانی است که ترک وطن کرده‌اند و به دنبال کشوری برای سرمایه‌گذاری هستند.


وی تصریح کرد: ما قصد داریم تا مالزی را در صدر اقتصاد جهانی در قرن 21 قرار دهیم و این کشور را به عنوان یک بازار قدرتمند، مرکز مالی خوب و دارای توسعه با ثبات به جهانیان معرفی کنیم.
 

۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۵:۳۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ايران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP