حاجی علی نژاد: فراکسیون حمایت از جذب سرمایه گذاری در مجلس تشکیل شد

حاجی علی نژاد:  فراکسیون حمایت از جذب سرمایه گذاری در مجلس تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری مجلس شورای اسلامی،دبیر کل فراکسیون حمایت از جذب سرمایه گذاری از تشکیل فراکسیون حمایت از جذب سرمایه گذاری در مجلس خبر داد.


 احمد حاجی علی نژاد در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر اینکه این فراکسیون تحت عنوان فراکسیون حمایت از جذب سرمایه گذاری برای توسعه کشور  تشکیل شده است، تصریح کرد: این فراکسیون نسبت به جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی در بخش های مختلف صنعتی، معدنی و اقتصادی در مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق محروم اقدام می کند.

دبیر کل فراکسیون حمایت از جذب سرمایه گذاری افزود: در همین راستا در نظر داریم نشست های خوبی با مسئولان اجرایی، نمایندگان مجلس، بخش های خصوصی و حتی قوه قضائیه داشته باشیم تا آسیب های موجود را شناسایی و سپس نسبت به  رفع و ارائه راهکارهای مربوطه اقدام کنیم.

حاجی علی نژاد با اشاره به اعضای هیئت رئیسه این فراکسیون گفت: جلیل جعفری بنه خلخال رئیس، نادر فریدونی نائب رئیس، محمود شکری نائب رئیس دوم، رحمت الله نوروزی سخنگو، امیر عباس سلطانی دبیر اول و سید سعید حیدری طیب نیز به عنوان دبیر دوم از اعضای هیئت رئیسه فراکسیون حمایت از جذب سرمایه گذاری هستند.

وی با بیان اینکه تعدا فعلی اعضای فراکسیون حمایت از جذب سرمایه گذاری حدود ۸۰ نفر هستند، ادامه داد: در این فراکسیون از کمیسیون های مختلف مجلس حضور دارند و رویکرد ما این است که با همتی که وجود دارد تعداد این اعضا به ۱۱۰ نفر افزایش یابد.

دبیر کل فراکسیون حمایت از جذب سرمایه گذاری همچنین خاطرنشان کرد: امیدوارم در آینده سسله نشست هایی که با اهداف یک فراکسیون هماهنگی دارند را طراحی کنیم تا خروجی خوبی برای مطرح کردن در صحن علنی داشته باشند.

۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۵:۴۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP